2017 Temmuz Audi için çok verimli geçti

Oto YorumlaOto Yorumla isimli üyenin profilini görmek için tıklayınız.
profil.png 23 Ağustos 2017, 00:48 Beğenmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir... 0 Bu işlem için üye girişi yapmanız gerekmektedir...

#Audi 2017 temmuz ayında yüksek satış rakamlarına ulaştı. 2016'nın temmuz ayına göre satışlarını %3.5 artırdı.


154600 adetlik satış ile tarihinin en iyi temmuz satışlarını gerçekleştiren Audi, ilk 7 ayda ise 1 milyonun üzerine satış rakamlarına ulaştı.

Audi ayrıca bu sene Mayıs ve Temmuz ayları arasında tasarım, teknoloji ve performans konularında bir çok ödüle de layık görüldü. Automovil Panamericano Dergisinin Meksika'da verdiği ödüllerde bir çok kategoride başarı elde etti. #A8 "Yılın En İyi Otomobili" seçildi.  #A1 "alt-kompakt" kategorisinde birinci olurken,  "En İyi Kompakt Sedan" kategorisinde ise Audi #A3 Sedan birinci oldu. "En İyi Orta Büyüklükteki Premium Otomobil" kategorisinde ise A8 birinciliğe layık görüldü. #Q7 ise "Büyük Premium #SUV" kategorisinde "Master Test" ödülünü aldı.

Audi modelleri J.D. Power APEAL araştırmasında da başarı elde etti. A4, "Kompakt Premium Otomobiller" kategorisinde birinci olurken, A7 ise "Orta Büyüklükteki Premium Otomobiller" kategorisinde ilk sıranın sahibi oldu.

 #JDPower

Yorumlar

*
*
*
*