Oyak Renault ''Benim Ailem Benim Fabrikam'' etkinliği devam ediyor

Oto YorumlaOto Yorumla isimli üyenin profilini görmek için tıklayınız.
profil.png 6 Ağustos 2017, 00:49 Beğenmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir... 0 Bu işlem için üye girişi yapmanız gerekmektedir...

#Oyak Renault, kurum bağlılığı ve çalışan memnuniyetini artırmak amacıyla, ''Benim Ailem Benim Fabrikam'' etkinliğini düzenliyor. Etkinliğin amacı, çalışanlarının ailelerini Oyak #Renault Otomobil Fabrikaları ile tanıştırmak.


#Bursa'da üretmiş olduğu modelleri dünya pazarına sunan Oyak Renault, üretim tesislerinde kullandığı son teknolojileri çalışanlarının ailelerine tanıtıyor. Yapılan etkinlikler ile, kurumsal kültür ve değerlerini güçlendirmek adına uzun vadede kazanımlar amaçlanıyor.

Çalışanlar gezilere, en fazla 4 kişi olmak üzere birinci dereceden aile bireyleriyle katılıyor. Geziden hemen önce, fabrikanın tarihçesi ve hali hazırdaki faaliyetleri hakkında bilgilendirme yapılıyor. Daha sonra, üretim sürecinin gerçekleştiği kaporta, montaj ve motor atölyelerine alınan aileler, fabrikadaki çalışma ortamını görüp, otomobil üretim süreci hakkında fikir sahibi olma şansını yakalıyorlar. Üretim bantlarında kullanılan robotlar, özellikler çalışanların çocukları tarafından yüksek ilgi görüyor.

Engelli çalışanların da aileleriyle geziye katılma olanağı bulunan ''Benim Ailem Benim Fabrikam'' aile gezileri, 2017 başından itibaren devam ediyor. Şuana kadar 1040 çalışan ve 3250 aile bireyinin katıldığı geziler, tüm çalışanlar ailesi ile birlikte fabrikayı gezene kadar devam edecek.

Yorumlar

*
*
*
*